Blaty kuchenne i Łazienkowe z kamienia

Blaty kamienne cieszą się coraz większą popularnością, pasują do każdego stylu wnętrza nowoczesnego czy klasycznego.

Blaty kuchenne z kamienia są podstawowym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. To jeden z najważniejszych elementów nadający Twojej kuchni eleganckiego i ekskluzywnego wyglądu. Ze względu na dużą powierzchnię stanowi ekspozycję (przy otwartej kuchni jest widoczny dla gości) i codziennie wpływa na odczucia takie jak: akceptacja i zadowolenie. Ze względu na swoją funkcję blaty kuchenne są narażone na ciecze kolorowe (wino, kawa itp.) , temperatura, para wodna oraz ostre narzędzia. Jeśli szukasz blatu odpornego na zniszczenia, łatwego w czyszczeniu i pielęgnacji to polecamy blaty z kwarcytu (konglomeratu kwarcowego) i granitu.

Blaty z kwarcytu (konglomeratu kwarcowego) są wyborem idealnym, a to ze względu na swoje walory: jest ponadprzeciętnie trwały, odporny na zarysowania i cechuje się powtarzalną kolorystyką. Naturalne składniki oraz najnowsze technologie zaowocowały stworzeniem przez człowieka materiału idealnego na blaty kuchenne.

Blaty z granitu to niepowtarzalne piękno dzięki  bogatej palecie odcieni (kolorystyce) oraz wzorom. Produkty z granitu odznaczają się trwałością i łatwością czyszczenia są odporne na kwasy zawarte w środkach spożywczych, a co najważniejsze są odporne na wysoką temperaturę.

Blaty z marmuru dzięki wyjątkowej kolorystyce prezentują się wyjątkowo i oryginalnie. Po odpowiedniej impregnacji można śmiało używać ich w łazienkach.

Blaty z aglomarmuru podobnie jak kwarcyt posiadają ciekawą powtarzalną kolorystykę, ale aglomarmury po odpowiedniej impregnacji można stosować tylko w łazienkach.

Rodzaje zlewów i umywalek

zlew_podwieszany
zlew powieszany
zlew_wpuszczany_od_góry
Zlew wpuszczany
zlew_wpuszczany_wysuniety
Zlew wpuszczany z wysuniętym przodem
umywalka_powieszana
umywalka podblatowa
umyalka_nadblatowa
umywalka nadblatowa

Rodzaje oferowanych ociekaczy

noble_carrara_kwarcyt

Kwarcyt​

parapety_z_agglomarmuru

Aglomarmur