Misja firmy

Sprawić, aby klienci poczuli się jak najważniejsi ludzie na świecie, ponieważ dla nas jesteście najważniejsi. Dokonujemy tego, dostarczając im wyjątkowych usług dojeżdżając do nich i robiąc wszystko, by przewyższyć ich oczekiwania.

Kilka słów o nas

Jesteśmy grupą fachowców ,którzy o produktach przez nas oferowanych wiedzą wszystko. Od 25 lat pracujemy w branży budowlanej dzięki czemu możemy zaoferować Wam nasi klienci szeroki wachlarz rozwiązań pasujących do waszego wnętrza.

Oferujemy blaty kuchenne i łazienkowe oraz parapety wewnętrzne i zewnętrzne z takich materiałów jak: konglomerat kwarcowy, granit, marmur, konglomerat marmurowy.

Montaż naszą mocną stroną – montaż wykona ten sam zespół, który dokonał pomiaru i wykonał projekt. Jest to gwarancja ,że wszystkie ustalenia będą uwzględnione podczas realizacji zamówienia jak również unikamy niespodzianek z korzyścią dla ciebie Kliencie.

Od nas uzyskasz wyczerpujące informacje na temat oferowanych materiałów oraz o środkach do pielęgnacji i impregnacji.

Usługi montażu świadczymy na terenie Lublina i województwa lubelskiego, podkarpackiego, świetokrzyskiego i mazowieckiego.

W naszym serwisie internetowym możesz zamówić/wycenić parapety wewnętrzne i parapety zewnętrzne 24/7  bez wychodzenia z domu i to z dostawą. Jak również w każdej chwili możesz w prosty i intuicyjny sposób przeprowadzić kalkulację kosztów parapetów wewnętrznych z usługą montażu lub bez montażu.

Dlaczego warto nas wybrać!!!

Sklep internetowy z parapetami.

 Sklep internetowy KRIS-parapety oferuje zakupy online parapetów zewnętrznych stalowych i aluminiowych oraz parapetów wewnętrznych z aglomarmuru, marmuru, granitu i kwarcytu. Zamówione parapety transportujemy na wskazany adres własnym środkiem transportu lub za pomocą firmy kurierskiej DPD (wysyłka cały kraj).

Jakość

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikaty.

Terminowość

Każde zlecone zamówienie jest realizowane według umowy.

Doświadczenie

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Punktualność

Zawsze jesteśmy punktualnie na umówionym spotkaniu.