Misja firmy

Sprawić, aby klienci poczuli się jak najważniejsi ludzie na świecie, ponieważ dla nas jesteście najważniejsi. Dokonujemy tego, dostarczając im wyjątkowych usług dojeżdżając do nich i robiąc wszystko, by przewyższyć ich oczekiwania.

Kilka słów o nas

Jesteśmy producentem  parapetów zewnętrznych stalowych, stalowych drewnopodobnych i aluminiowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także parapety wewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe wykonane z kamieni naturalnych (granit i marmur) lub konglomeratów (kwarcyt i aglomarmur).

Staramy się, aby każdy z Państwa uzyskał wyczerpujące informacje na temat towarów i usług przez nas oferowanych.

Oferujemy możliwość umówienia się na pomiar i wycenę u klienta.

Usługi montażu świadczymy na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego, ale jeśli będzie trzeba to pojedziemy dalej.

W naszym serwisie internetowym możesz zamówić parapety 24/7 (dodatkowo 3% rabatu) bez wychodzenia z domu i to z dostawą. Jak również w każdej chwili możesz w prosty i intuicyjny sposób przeprowadzić kalkulację kosztów parapetów wewnętrznych z usługą montażu 8% VAT lub bez montażu.

Dlaczego warto nas wybrać!!!

Sklep internetowy z parapetami.

 Sklep internetowy KRIS-parapety oferuje zakupy online parapetów zewnętrznych stalowych i aluminiowych oraz parapetów wewnętrznych z aglomarmuru, marmuru, granitu i kwarcytu. Zamówione parapety transportujemy na wskazany adres własnym środkiem transportu lub za pomocą firmy kurierskiej DPD (wysyłka cały kraj).

Jakość

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikaty.

Terminowość

Każde zlecone zamówienie jest realizowane według umowy.

Doświadczenie

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Punktualność

Zawsze jesteśmy punktualnie na umówionym spotkaniu.